dlaždičské práce a odhady cen

Dlaždičské práce, komunikace, zemní a výkopové práce, kanalizace

Dlaždičské práce, komunikace, zemní a výkopové práce, kanalizace

Hlavní činností firmy PavingSpol je realizace kompletních dlážděných dopravních staveb - výstavba a rekonstrukce dlážděných komunikací, chodníků, cyklostezek, parkovišť, vjezdů, pojízdných a pochůzných ploch kolem rodinných domů a komerčních objektů. Jsme certifikovaná pokládková firma pro společnost BEST, a.s. a společnost SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby, a.s.

 

Provádíme také výstavbu štěrkových pojízdných a pochůzných ploch, výstavbu kanalizací včetně montáže odvodňovacích prvků, kanalizační přípojky do RD, trativody,  zemní a výkopové práce, montáž kabelových chrániček, terénní úpravy, bourací a demoliční práce, opravy živičných povrchů - výtluků, strojní řezání živičných povrchů.

 

Zajistíme Vám také dodávku a montáž zahradní a parkové architektury a městského mobiliáře - odpadkové koše, lavičky, stoly, stojany na kola, zábranné sloupky a koule, palisády, svahovky, betonová korýtka, vázy, zahradní krby, bazénové lemy, schodišťové stupně, přírodní a lomový kámen určený pro obklad stěn a pokládku, valouny, dekorační kámen, dětská hřiště, sportoviště apod.

 

Provádíme pokládku: zámkových dlažeb, plošných dlažeb, žulové kostky, mozaiky, kostky 16 x 16, desek, nášlapů, stupnic, přírodního kamene, pokládku dlažeb na terče, pokládku keramických dlažeb apod.

 

Zajistíme Vám veškerý stavební materiál a dlažbu dle Vašeho výběru včetně dopravy na stavbu. Betonové výrobky zajistíme od Vámi zvoleného výrobce.

 

Jako doplňkovou službu Vám nabízíme ošetření, impregnaci, pečetění a čištění betonových dlažeb a výrobků od nečistot, mechů, plísní, rezavých skvrn, prachu, sazí atd. Dlážděné plochy Vám znovu přespárujeme křemičitým pískem speciálně upraveným pro zamezení růstu plevele.

Výstavba zídek a oplocení

Výstavba zídek a oplocení

Provádíme výstavbu opěrných a dekoračních zídek, gabionů a oplocení včetně dodání dřevěných výplní, bran a branek, výstavbu betonových plotů.

 

Zídky a oplocení realizujeme z následujících materiálů: štípané betonové tvárnice, crash bloky, ztracené bednění, přírodní kámen, žulové zídky, výstavba gabionů, betonové ploty, pletiva a další. 

 

Samozřejmostí je příp. zhotovení odvodnění a izolace za zdivem a lepení stříšek.

Kompletní výstavba a rekonstrukce, obkladačské a zednické práce

Kompletní výstavba a rekonstrukce, obkladačské a zednické práce

Provádíme kompletní výstavbu a rekonstrukce rodinných domů včetně zajištění ostatních řemesel pro instalaci vody, topení, plynu, elektřiny, tesaře a pokrývače apod.

 

Provádíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské práce, rekonstrukce bytů, domů a komerčních objektů, demoliční a vyklízecí práce. Zajistíme Vám veškerou stavební činnost širokého spektra. 

 

Zabýváme se kladením  venkovní a vnitřní keramické a terasové dlažby, obkládáním koupelen a příslušenství včetně dodání Vámi vybraných dlažeb a obkladů.

 

Zvláštní skupinou materiálů je přírodní kámen. Provádíme pokládku a lepení přírodního a umělého kamene různých tvarů a formátů, lepení imitace cihel včetně spárování apod. 

 

Provádíme betonářské práce - zhotovení betonových podlah v RD a betonové venkovní plochy, rampy, manipulační plochy. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení